ΑΚΟΜΑ ΒΑΖΟΥΝ ΓΚΟΛ ΣΤΟ ΝΥΔΡΙ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΩΡΟΠΟΥ 4-2

0

Σε ένα ματς που ξεκίνησε υπό βροχή και είχε έξι γκολ και ανατροπές στο σκορ, οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν 1-0 στο 5’ με τον Βρεττό, με τον Γαζή στο 25’ να διαμορφώνει το 2-0 του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι αντέστρεψαν το εις βάρος τους σκορ, με τον Ζήση στο 62’ να βρίσκει δίχτυα για το 2-1 και τον Μουστακλή στο 65’ να ισοφαρίζει το ματς σε 2-2. Το Νυδρί όμως δήλωσε πάλι παρόν στο 80’ με φάουλ από το κέντρο του Zace για το 3-2, ενώ το τελικό 4-2 έγινε με αυτογκόλ.

Διαιτητής: ΡΟΥΣΟΣ Ν.

Βοηθοί: ΠΑΤΣΗΣ Ι. – ΣΙΣΚΑΣ Σ.

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ(Βάννας): ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Σ., ΡΕΚΑΤΣΙΝΑΣ, ΝΑΝΟΣ-ΒΕΡΥΚΙΟΣ(ΒΕΡΥΚΙΟΣ Α.), ΚΑΤΑΓΗΣ, ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ, ΒΑΝΝΑΣ, ΓΑΖΗΣ, ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ(ΣΙΔΕΡΑΣ), ΒΡΕΤΤΟΣ, ZACE, ΧΑΤΖΗΣ(ΒΕΡΥΚΙΟΣ Μ.).

ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ(Τζίμας): ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ, ΚΡΟΚΙΔΑΣ, ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ, ΜΠΑΛΑΔΗΜΑΣ(62΄ΖΗΣΗΣ), ΛΑΚΚΑΣ, ΣΠΥΡΑΚΟΣ, ΜΠΑΛΑΔΗΜΑΣ, ΛΥΓΚΟΥΡΗΣ(75’ ΜΑΛΕΣΚΟΣ), ΜΟΥΣΤΑΚΛΗΣ, ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΙΤΗΣ, ΔΑΣΚΑΛΟΣ(86’ ΣΠΥΡΑΚΟΣ).